مزایای سامانه های چاپ مقالات علمی

%ب ظ، %07 %383 %1397 ساعت %12:%شهریور
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

سامانه های چاپ در روند چاپ مقاله های علمی بسیار کمک می کنند تا مقالات علمی در مجلات معتبر چاپ شوند.

 سهولت در روند چاپ مقالات علمی

سامانه هایی که کار خدمات چاپ مقاله را انجام می دهند، با مجلات مختلف مکاتبه دارند. در صورتی که مجله ای را برای چاپ مقالات علمی انتخاب کنند در صورت تایید، وجه مورد نیاز را به آن مجله واریز می کند، این گونه سامانه ها کار پیگیری چاپ و پرینت را انجام می دهند و همچنین پیگیری هایی در خصوص اصلاحات داوری انجام می دهند و دیگر مواردی که مربوط به چاپ مقاله است انجام خواهد شد.

 

جلوگیری از به دام افتادن توسط کلاه برداران

عده ای از پژوهشگران متاسفانه به دلیل نداشتن آشنایی با زبان خارجه و عدم تسلط به آن گرفتار عده‌ای از کلاه برداران می شود که مربوط به پرداخت وجه به مجلات جعلی می باشد که این مورد دردسرهای بسیاری را برای نویسندگان مقالات isi ایجاد می کند. عدم دسترسی به کلاه برداران باعث می شود نویسندگان نتوانند هیچگونه اقدامی را انجام دهند. در صورتی که مجموعه ای که کار چاپ را انجام می دهد معتبر باشد با راه اندازی همایشی این تضمین را به نویسندگان مقالات خواهد داد که مجله معتبر می باشد و در صورتی که چاپ مقاله isi صورت نگیرد گارانتی عودت هزینه وجود خواهد داشت. با این وجود پژوهشگران می توانند به این گونه سامانه ها اعتماد کنند.

 

خدماتی که سامانه‌ها ارائه می‌دهند

قبل از اقدام به چاپ، مقالات توسط دارالترجمه های رسمی ترجمه خواهد شد با این ضمانت که مقاله isi ترجمه شده توسط این مجلات تایید خواهند شد.

تمامی مقالاتی که از سوی پژوهشگران دریافت شده است به مجلات معتبر ارسال می شود و تمامی امور مالی مربوط به آن نیز انجام خواهد شد.

در صورتی که پاسخی را از مجلات دریافت کنند آن را به کاربران القا نموده و اطلاعاتی در خصوص زمان و چاپ مقاله isi به آنان داده خواهد شد.

مجموعه ای که از اعتبار خوبی برخوردار باشد باید در سریع ترین زمان ممکن نتایج چاپ مقاله را اعلام نموده و کار انتشار آن را نیز انجام دهد.

تمامی حقوق محفوظ است