چاپ تضمینی مقاله

%ب ظ، %06 %602 %1397 ساعت %16:%آذر
این مورد را ارزیابی کنید
(10 رای‌ها)
 چاپ مقاله تضمینی چاپ مقاله تضمینی

گروه isi center یکی از معتبرترین موسسات تحقیقاتی و چاپ مقاله isi به صورت تضمینی و همچنین ارائۀ مشاوره در مقاطع مختلف دانشجویی، کارشناسی، ارشد و دکتری فعالیت می‌کند.

این موسسه تاکنون توانسته برترین خدمات نوشتاری و چاپ مقاله تضمینی در حوزه‌‌های علمی و پژوهشی در سراسر تهران و ایران ارائه نماید.

 

عدم اعتماد دانشجویان به موسسات

چاپ تضمینی مقاله که یکی از اهداف دانشجویان مقطع دکتری، تهیه و ارائۀ مقالات علمی isi و چاپ آن به صورت کاملا تضمینی در مجلات معتبر داخلی و ژورنال های معتبر و شناخته شده جهان می‌باشد. به همین جهت بیشتر دانشجویان مقاطع سطح بالا به دلیل عدم اعتماد به موسسات فعال در حوزۀ ارائه مقالات علمی و عدم تشخیص مجله معتبر و غیر معتبر، نمی‎توانند متن یا نوشته مقاله خود را در نشریات به چاپ برسانند.

 

چاپ مقاله تضمینی در گروه isi center

چاپ مقاله تضمینی از مهمترین خدمات موسسه isi center می باشد. این گروه توانسته تاکنون بیش از هزار مقاله isi را برای دانشجویان مقاطع دکتری تهیه و در نشریات و ژورنالهای معتبر به چاپ برساند.

به عقیدۀ بیشتر افراد چاپ و نشر مقالات علمی از جمله isi، jcr و isc کار زمانبر و بسیار دشواری می‌باشد. اما بر خلاف تفکر دانشجویان با رعایت و اصول نکات نوشتاری مقاله، چاپ تضمینی مقاله از طریق سامانه چاپ مقالات علمی که گروه isi organization که یکی از این سامانه‌ها می‌باشد امکانپذیر است.

تمامی حقوق محفوظ است