قوانین دانشگاه Massey برای چاپ مقاله isi

%ق ظ، %09 %321 %1397 ساعت %10:%دی
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
قوانین دانشگاه Massey برای چاپ مقاله isi قوانین دانشگاه Massey برای چاپ مقاله isi

چاپ مقاله­ isi طی دوران دانشجویی یا حداقل دوران دواطلبی، می­توانند خیلی مفید باشند. دانشگاه Massey از روش حمایت می­کند.

ساختار رساله نویسی مبتنی بر چندین مقاله isi

1- در روش جدید نیاز است تا دانشجو رساله­ای ارائه دهد که مقایسه ه­ای بین 2 تا 6 مقاله باشد که برخی چاپ شده­‌اند و مابقی در حال بازبینی یا آماده چاپ مقاله isi هستند. تعداد دقیق مقاله­ های چاپ شده در رساله ممکن است بسته به سیاست دانشگاه متفاوت باشد، که بیانگر اهمیت یا مفهوم علمی کار، رتبه ژورنال­های دانشگاهی مد نظر، انتظارهای موجود و غیره میباشد.

2- انتظار معمول این است که هر کدام از این پروژه­ های پژوهشی قابل چاپ (آماده برای ارائه، تحت بازبینی، یا پذیرفته شده برای چاپ مقاله isi ) در ژورنال علمی مورد تاییدی باشد. به طور ایده­‌آل، دانشجو دکتری باید نتایج ژورنال­های بین­المللی و با رتبه بالا را هدف قرار دهد. کیفیت ژورنال­های مد نظر باید بوسیله عامل تاثیرشان و یا ورودشان در شاخص­های استنادی و یا اعتباری که در آن حیطه دارند، قابل توضیح باشد.

3- این رساله هنوز باید به عنوان یک کل مد نظر باشد، باید پرسش یا پرسش ­های پژوهشی مهمی را بیان کند و مطلب علمی اصلی کاملا شناخته شده­ای را برای دانش موضوعی ارائه کند. اقدام معمول داشتن معرفی کلی است که موضوع، مسئله (همچنین پوشش ادبیات مربوطه به منظور توجیه موضوع و شکاف­های پژوهشی) را معرفی می­کند و توضیح می­دهد فصل­های متفاوت چگونه این موضوع­ها را بیان می­کنند. به دلیل برخی سیاست­ها، ممکن است بخش مجزایی برای ادبیات موضوعی نیاز باشد.

در پایان فصل مقدمه رساله، انتظار می­رود دانشجو ساختار رساله حاوی فصل­هایی را تحویل دهد که به عنوان مقاله­ هایی آماده چاپ نوشته شدند و نمای کلی مد نظر و وضعیت کنونی هر فصل با توجه به اهداف را ارائه کند (بویژه چاپ شده، اصلاح پس از اعلام نظر بازبین­ها، در مرحله ارائه، منتظر بازبینی). رساله باید با توجه به تمامی فصل­ها دستاوردهای کلی را مطرح کند.

4- دانشجو باید مطمئن شود که همه روش­های مورد استفاده در رساله معمولا در بخش­های روش تحقیق مقاله­ های موجود در پیوست بوضوح توصیف شوند (بویژه روش­های مضاعف، مشتقات و پرسشنامه­ها). هر بحث و داده­ای که بوسطه دقت­نظرهای فرآیند چاپ مختصر بیان شدند، شامل مطالب چاپ شده به عنوان بخش تکمیلی که در پیوست لحاظ می­شوند. همچنین داشتن فصل مجزایی مختص روش تحقیق مطلوب است، تا جاییکه مشخص می­شود که آیا این فصل به تنهایی قابل چاپ است یا خیر.

5- این پژوهش باید طی دوره دانشجویی انجام شود (این مطلب ریشه در الزام­های CUAP دارد و به دلیل تامین مالی است). دانشجویان نمی­توانند مطالب منتشر شده را قبل از ثبت به عنوان بخشی از رساله، ارائه کنند. 

تمامی حقوق محفوظ است